ورود به چارپا

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

نمایشگاه قناری ساوه پائیز۹۸

3 ماه پیش

 

 گزارش پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی قناری در شهر ساوه

مورخ چهارشنبه سیزدهم آذر ماه نود و هشت به مدت نه روز کارگاه آموزشی و مسابقات و بازدید عمومی و بازار خرید و فروش در بزرگترین همایش بین المللی قناری شهر ساوه با استقبال پر شور و خوب مردم برگزارشد.

 

نمایشگاه بین المللی قناری

 

کارگاه و کلاس آموزشی قناری

کارگاه و کلاسهای آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی و در چهار سالن با حضور استادان بین المللی از کشور ترکیه و با حضور رئیس فدراسیون، بطور اختصاصی با شرکت گروهی از پرورش دهندگان قناری و طوطی از استان های مختلف کشور انجام شد.

 

 

نمایشگاه پرندگان زینتی

 

 

مسابقات بهترین قناری- بهترین پرورش دهنده و بهترین کارآفرین با حضور پرورش دهندگان و پیشکسوتان و تولید کنندگان کشوری- و تولید کنندگان قفس- دان- ملزومات و میهمانانی از کشورهای ترکیه - عراق- پاکستان- افغانستان انجام و در نهایت از بهترین ها قدردانی و تندیس نمایشگاه اهدا شد.

 

 

عکس های نمایشگاه قناری

 

 

در روز بازدید عمومی که در سالن ورزشی سر پوشیده شهرداری برگزار بود، استقبال مردم در نمایشگاه و در میان پرندگان نغمه سرا بی نظیر و با شکوه بود.

حضور مهمانان و نمایندگان شورای شهر و نماینده مجلس نیز در نمایشگاه مشهود بود.

 

 

نمایشگاه قناری رسمی بلند

 

 

اجرای نمایشگاه قناری

در همایش و نمایشگاه چند روزه، جذب توریست و کارآفرینی و نشاط بازدیدکنندگان و خرید پرنده و ملزومات آن زیاد بود.

تیم  چارپا (اولین بازار آنلاین حیوانات) در سالن حضور داشتند و به شکل فعال از استقبال مردم مصاحبه و عکس و فیلم نیز تهیه کردند تا مستندی ماندگار از پنجمین همایش و نمایشگاه قناری و بازتاب کارآفرینی ثبت شده بماند.

 

 

نمایشگاه پرندگان

 

 

پذیرائی نمایشگاه قناری

در سالن غذاخوری از تمامی پیشکسوتان و مربیان خارجی و رئیس فدراسیون و تمامی ارگانهای مردمی از جمله جهاد کشاورزی- مرکز علمی کاربردی شهرداری ساوه- سازمان دامپزشکی کشور- سازمان حفاظت و محیط زیست و اطاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران قدردانی و تندیس هایی اهداء شد.

در پایان از طرف جمع زیادی از تولید کنندگان کشوری و صنعت قفس و ملزومات قناری از مدیریت نمایشگاه آقای سعید شرافتی تشکر و همراه با تشویق خواستار آن شدن که برگزاری همایش و نمایشگاه بعدی با زمان بندی نزدیک و بیشتر تداوم داشته باشد.

 

روابط عمومی چارپا     

 

برای بازدید و دانلود عکس های نمایشگاه قناری ساوه آذر ۱۳۹۸

عکس های نمایشگاه قناری ساوه

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest