چارپا مرکز حیوانات، خدمات محصولات باغ و مزرعه ایران

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

در چارپا بیشتر و سریعتر بفروشید

2 سال پیش
چارپا بالاترین رتبه سایت  حیوانات کشور  /   در حال توسعه و ارتقای روزانه

کسب و کار شما / برند شما 

در ویترین چارپا پیش روی چشم مشتریان

 

 

 

پلن های ارتقا در فروش، سطح فوق اقتصادی

عمومی

 

در اوج ویژه شوید

اقتصادیترین روش ممکن، آسان و سریع از طریق  دفتر کار خود در چارپا، محصول کسب و کار و خدمات شما قابل ارتقا میباشد. به آسانی از قسمت دفتر کار شما سمت راست بالای صفحات چارپا وارد شوید. برای ورورد نیاز به شماره موبایل ثبت شده شما با رمز عبوری که انتخاب نموده اید دارید. اگر چنانچه رمز عبور خود را به یاد نمی آورید به آسانی از قسمت بازیابی رمز عبور در پایین صفحه ورود به دفتر کار چارپا شما اقدام به بازیابی نمایید. آگهی ویژه در محل عمومی بر روی صفحه اول در اوج و تمام و تمامی صفحات محصولات برای بیننده ها سایت دیده میشوند  بازدیدهزاران کاربر از ویژه ها ی سایت چارپا منجر به دیدن شدن با بازده ای بالا برای جذب مشتری، و همچنین علاوه بر آن قرار گرفتن در صدر صفحات اول گوگل میگردد. 

https://charpa.ir/images/blog/vije.jpg

 

پلن های ارتقا در فروش، سطح اقتصادی

 برای کسب و کار های مرتبط با دام و کشاورزی کشور

 

 

رپرتاژ

در چارپا علاقه مندان مطالب منتشر شده بر روی چارپا را دنبال و مطالعه مینمایند. طبق آمار فروردین ماه سال جاری روزانه بیش از ۵۰۰ بار بطور معمول مطالب بلاگ چارپا مورد کلیک و مطالعه قرار میگیرد. سایت سراسری چارپا به دلیل تمرکز بر سئو توانسته در مدت کوتاهی درصفحه اول گوگل  و در صدر بسیاری از دسته بندی ها بدرخشد. خبر خوش آنکه انتشار رپرتاژ در چارپا به معنی رسیدن به صدر گوگل در بین اول تا اولین موردها.

 

 

بنر پیشنهادها

محبوب و کاربردی برای پت شاپ ها (پت شاپ های آنلاین) پت شاپ های سطح شهرها، دامپزشکی ها، و خدماتی های مرتبط با دام، برای به اوج رساندن طرح های ویژه فروش فوق العاده های خود از طریق چارپا و لینک مستقیم 

در محبوب ترین جایگاه های چارپا با قرار دادن بنر و امکانات به روز کردن  و بارگذاری بنر مورد دلخواه از طریق پنل اختصاصی جهت ایجاد فروش ویژه حراج یا فروش فوق العاده های خاص، میتوانید از طریق پنل اختصاصی  هر روز جایگاه بنر خود را بر روی چارپا بروزرسانی نمایید.. همچنین قابلیت اضافه نمودن  لینک صفحه محصول یکی از روش های محبوب تر شدن سریع در جای مناسب سایت با قابلیت کاربردی مناسب برای کسب و کار شما امکان پذیر میباشد. اگرچه نیاز به پنل اختصاصی نداشتید، این خدمت وامکان بدون پنل هم برای شما با طراحی رایگان میتواند فعال شود. 

 

 

 

 

.برای تهیه و سفارش با بخش بازاریابی و روابط عمومی چارپا تماس حاصل نمایید

                            

       چت کلیک نمایید

 73 43 42 28 21+     تماس

 

برای دیده شدن، شناخته شدن، و رونق، سرمایه گذاری در تبلیغات لازم است

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest

مطالب پر بازدید