چارپا مرکز حیوانات، خدمات محصولات باغ و مزرعه ایران

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

چاوچاو

2 سال پیش
چاوچاو یا به تلفظ چاچا یکی دیگر از سگ های قدیمی باستانی جهان میباشد. بر اساس شواهد و مدارک این سگ از زمان امپراطوری هان در چین همزمان با هخامنشیان در ایران باستان، این سگ همه منظوره بویژه در شکار مورد استفاده همیشگی چینیان باستان بوده.بعد از حمله مغول ها این سگها به همه جای دنیا بویژه ایران هم آمده بودند.

 

 

این سگ ها یکی از تمیزترین سگ ها می باشند. تقریبا بوی خاصی نمیدهند. پاهای قوی دارند. سرعت بالا مثل یه گربه میتوانند داشته باشند. تنها زبان منحصر بفرد بنفش در تمام پستانداران دارند بعلت بافت منحصر بفرد در زبان این سگها. تنها سگی هستند که به فرم واضح و ضخیم دور کله همانند شیر یال دارند. این سگ ها چشمان عسلی قهوه ای جذابی دارند و ابراز احساسات بسیار جالب و مشخص در صورت آنها یکی دیگر از ویژگی های جذاب آنهاست.

 

 

 

چا‌ٰ چا ها سگ های قدرتمند و  جمع و جور میباشند. قد آنها از شانه در حدود ۵۱ سانتی متر می تواند باشد.چا چا ها با پوشش رنگ مو سیاه قرمز طوسی آبی رنگ دارچینی و کرم  یافت میشوند.

آموزش را بسادگی و آسان میپذیرند راحت اجتماعی میشوند با اینکه ممکنه همیشه جدی بنظر برسند خوب یکم مغرور هستند. شکار آدم های غریبه در قلمرو اما عاشقان خانواده و سربراه برای اعضای خانواده. زندگی با انسانها را راحت میپذیرند. چا چا ها سگ های با جثه قدرتمند و متوسط جزو سگ هایی با ویژگی های منحصر بفرد همه منظوره بحساب می آیند. 

 

چارپا

بازدید از مرکز خرید و فروش سگ ایران

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest

مطالب پر بازدید