ورود به چارپا

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

ژرمن ورک یا همان سگ ژرمن کار

7 ماه پیش

در دنیا دو شاخه اصلی ژرمن ها موجود می باشد ژرمن ورک(کار) و شولاین.
ژرمن های کار
تمام ژرمن شپرد های کار در آلمان می بایست لقب شوتزهوند را بدست آورد تا اجازه پرورش و توله گیری داشته باشد.البته که غیر از شوتزهوند(تلفظ آلمانی) شاتزهاند ها گروه دیگر ژرمن کار نیز همان کار را میکنند اما با قدرت و شدت کمتر.

ژرمن های کار معمولا پرورش میابند برای حس درد کمتر یا به زبان دیگر تحمل درد بسیار بالا. این نوع ژرمن ها عکس العمل زیادی به درد نشان نیمدهند این به سگ های پلیس کمک میکند در حین مواجه با مجرمینی که قصد لگد زدن را دارند در حین اثابت لگد یا هر چیز دیگر مانند دسته چوب و از این قبیل، سگ را از کار اصلی خود منحرف نکند و از مبارزه دست نکشد.

همچنین این سگ ها برای کنترل و آموزش به کار بیشتری نسب به دیگر دسته ها دارند با فرمان های معمولی. ژرمن های ورک بسیار سریعتر تحریک میشوند و خشونت بالاتری می توانند داشته باشند. و همچنین غریزه طعمه گیری بالاتر بهمین دلیل این سگ ها باید در کنار بچه ها مردم عادی بیشتر مراقبت و کنترل شوند. با آموزش های فراوان اجتماعی شدن با قلاده های مستحکم و در برخی موارد پوزه بند. بدلیل حس غریزی طعمه گیری هر حرکت سریعی همانند خرگوشی در حال گریز میبینند که باید حرکتش را به هر قیمتی با پوزه و فک خود در نهایت متوقف کنند پس بچه ها در حال دویدن یا مردم در حال حرکت های سریع میتواند بسیار تحریکشان کنند.

 

ژرمن های کار معمولا کمی از جثه کوچکتر با زاویه بسیار کم نسبت به شولاین ها هستند. حال سگ مناسب از دسته های ژرمن ها بستگی به نیاز شما دارد اگر بدنبال رقابت های بین المللی سگ ها مانند schH دارید، ژرمن ورک اصیل است که شما را به آنجا و حتی قهرمانی میرساند.پس با این غریزه حساس تر و خشونت بیشتر و احساس درد بسیار کمتر سرپرستان بایست نسبت به سگ مسئول باشند و مراقب سگ خود ایمن تر از معمول در قبال مردم و بچه ها تلاش نمایند.

 

بازدید از مرکز خرید و فروش سگ ایران

   

چارپا

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest