چارپا مرکز حیوانات، خدمات محصولات باغ و مزرعه ایران

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

دامپزشک آنلاین رایگان

2 سال پیش
دامپزشکی آنلاین و مشاوره رایگان مشارکتی چارپا

دامپزشک آنلاین و مشاوره دامپزشکی رایگان در کوتاه ترین زمان توسط همکاران مجرب در فاز اولیه در لینک زیر آماده پاسخگویی به نیاز شما بودند.با تشکر از همکاری داوطلبانه و رایگان این عزیزان در راستای راحتر کردن دسترسی برای پاسخ سوالات سرپرستان  حیوانات.

 

دامپزشکی آنلاین

 

 حتما برای پاسخگویی نکته زیر رو رعایت فرمایید به سادگی فقط نام دکتر و متخصص مربوطه را در آخر درخواست مشاورتون با علامت # درج نمایید. به منظور دستيابي راحتتر دامپزشكی رایگان و آنلاین به سوالات شما تقاضا داريم ابتدا رزومه ي و تخصص دامپزشكان محترم(#معرفي_دامپزشكان ) را مطالعه كنيد و سپس پس از طرح سوال خود، حتما هشتگ دامپزشكان مربوطه را در اخر سوالتان اضافه كنيد تا در فرصت مناسب پاسخگوي شما باشند.

 

 

دامپزشک آنلاین رایگان  

 

 

نحوه تماس با دامپزشک آنلاین رایگان

حتما در انتهای سوال مورد نیاز خود هشتگ دکتر دامپزشک مورد نظر از لیست زیر را اضافه نمایید تا در  اسرع وقت جواب مناسب را دریافت کنید. و نام حیوان خود را نیز اضافه نمایید بطور مثال #سگ گربه و ...

 

دامپزشک داخلی#

 

 

متخصص دامپزشک جراحی#

 

 

دامپزشکی رادیولوژی و سونوگرافی#

 

 

آزمایشگاه دامپزشکی

  

 

دامپزشک اگزوتیک و دامپزشک حیات وحش #

 

 

بخش دامپزشک پرندگان زينتي#

 

 


 

 امکان جدید  دامپزشکی  سوال و جواب آنلاین در انجمن آنلاین حیوانات چارپا شما می توانید سوال خود را به اشتراک بگذارید و از داوطلبین و دامپزشکین داوطلبانه پاسخ   خود را دریافت نمایید.

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest

مطالب پر بازدید