ورود به چارپا

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

num1

سگ دوبرمن

2 سال پیش
دوبی های اخمو و دوستداشتنی


‎فرمول دقیق نژادی دوبرمن پینچر با خود آقای دوبرمن در سال ۱۸۹۴ به زیر خاک رفت. دوبرمن از میکس یا ترکیب سگ های بسیاری بدست آمده مانند سگ رتوایلر، تریر قهوه ای تریر سیاه و…. دوبرمن ها سگ های گارد اشرافی خوش ترکیب سرعتی باهوش مغرور مسئولیت پذیر، ورزشی، پر از انرژی نگهبان می باشند. گوش و دم منحصر بفرد و رخ کشیده آنها چهره ای بسیار آماده به آنها بخشیده.
‎دوبرمن ها در آلمان پرورانیده شده اند توسط آقای دوبرمن که اولین شخص پرورش دهنده این سگ در جهان بوده. مامور جمع آوری مالیات در قرن ۱۹ در محله های اشرار و خطرناک قدم میزده. بدلیل شغل دیگر او در اداره کنترل حیوانات شهری بعنوان سگ گیر، همیشه با سگ ها سروکار داشته و همیشه سگی را در حین ماموریت های خطرناک با خود بهمراه داشت.
‎او برای اینکه آسوده به کار خود ادامه دهد و سگی قدرتمند داشته باشد با داشتن مهارت ترکیب بندی سگها به دوبرمن رسید.
دوبرمن ها مناسب برای ارتش ها پلیس ها و سگ های ورزشی بی نظیری هستند. همچنین یکی از مناسبترین سگ های گارد و همراه خانه خانواده و باغ. دوبرمن ها پس از دیده شدن در قرن ۲۰ به یکی از محبوبترین سگ های آمریکا و جهان تبدیل گشته اندهمچنین یکی از ۵ سگ محبوب ایرانیان. دوبی ها به سگ های وحشتناک لغب گرفته اند. شاید سگ مهربان و شیرین خانواده شما باشند اما قطعا همسایه ها رهگذران از دیدن آنها وحشت خواند کرد. طبیعت این سگ نگهبان بودن و پاسداری است.اگر رهبر قوی نباشید دوبرمنها آلفا میشوند. باید از تولگی آموزش با آنها را شروع کنید. فراموش نکنید دوبرمن ها از سرما خوششان نمیآید و ضعیف میگردند. در زمستانها باید جای گرم و مناسب برای آنها تهیه نمایید.

چارپا

 

بازدید از بازار سگ ایران در چارپا

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest
مطالب پر بازدید