صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!

num1

قوانین جدید درج آگهی در چارپا

1 سال پیش
همواره در چارپا کوشیده ایم برای تامین نیاز حیوانات به شما و شما به حیوانات گران بها، حیوان دوستانه ترین فضا را با رعایت قوانین حقوق حیوانات مدیریت کنیم. تا آسوده از سراسر ایران و جهان پلی برای یافتن خانه ها، باغ ها و مزرعه های شما باشند. در حقیقت با ایجاد قوانین سختگیرانه و رقابتی سالم، چارپا، مناسب ترین راه برای پیدا کردن خانه های جدید این موجودات با ارزش که به مناسب ترین حالت باشد را ایجاد کرده است. 

اکنون پس از ۵ سال خدمات به شما عزیزان طبق قوانین جدید آگهی دهندگان، درج آگهی برای شما عزیزان همچنان رایگان می باشد. در بخش حیوانات گمشده، حیوانات واگذاری رایگان و در بخش داد و ستد تخصصی حیوانات نیز همچنان برای تعداد دو آگهی رایگان می باشد. در بخش آگهی های داد و ستد از این پس فقط تعداد ۲ عدد رایگان می باشند. و بیش از این تعداد پلن ارتقا می بایست خریداری شود. 

همچنین تعداد آگهی ها، طبق پلن های تعریف شده بیش از تعداد حداکثر تعریف شده نمی تواند باشد. امیدوارم همواره در این راه حفظ حقوق حیوانات همراه ما باشید تا انسان دوستانه ترین و حیوان دوستانه ترین فضا را در چارپا برای حیوانات با ارزش داشته باشیم. این چنین که نیاز های خود این حیوانات ارزشمند و دوستداشتنی تامین گردد و نیاز های انسان های نیازمند این حیوانات با ارزش نیز تامین باشد. با امید و آرزوی سلامتی برای تمامی انسان های گران قدر که به تمام نعمت های الهی و زمین ارزش و احترام قائل اند. در حفظ و نگهداری طبیعت، محیط زیست و حیوانات می کوشند. 

راهنمایی برای کاربران قدیمی: ممکن است برخی آگهی دهندگان طبق روال گذشته تعداد متعدد و زیادی آگهی ثبت شده و تایید شده داشته باشند. توجه داشته باشید آگهی ها طبق قوانین و شرایط جدید می بایست حذف می شدند، تصمیم بر آن شد برای راحتی کاربران گرامی تمام آگهی ها در اختیار کاربران باشد تا با تصمیم خودشان تعداد مورد نظرشان را حفظ نمایند. همچنین برای این تعداد معین می توانند خدمات رایگان پرواز، خدمات ویژه و فوری کردن را اعمال نمایند. برای سریز و باقی آگهی ها بیش از تعداد پلن، این آگهی ها برای مدت طولانی قابل دسترس نخواهند بود و چون قابلیت خدمات پرواز را ندارند به انتهای لیست و سپس در زمانی مشخص پس از ۶ ماه حذف خواهند گشت. 

شمارش آگهی ها برای کاربران قدیمی: آگهی ها از ابتدای لیست توسط سیستم شمارش می شوند و به حساب می آیند. به طور مثال پلن پرو ۱۰، شما می توانید ۱۰ آگهی فعال داشته باشید. و این ۱۰ آگهی از ابتدای لیست شمارش می شوند و آگهی ها بعد از دهم همچنان از خدمات ویژه بی بهره خواهند ماند.

حال با داشتن هر نوع پلنی، در صورتی که آگهی مورد نظر شما در انتهای لیست می باشد و اگر در دسته کاربران قدیمی می باشید که بیش از تعداد مجاز کنونی آگهی دارید، می توانید با پشتیبانی چت چارپا در تماس باشید و درخواست انتقال آگهی به ابتدای لیست را دهید. و در نهایت برای مرتب سازی لیست، شما قادرید با حذف آنها مدیریت بهتری برای آگهی های فعال خود داشته باشید.

همراه همیشگی شما و حیوانات، و محیط زیست، چارپا

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest

آگهی های ویژهخواندنی های پر بازدیدX

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست