صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!

num1

قویترین سگ دنیا ۱۱ قدرتمندترین سگ ها

3 سال پیش
قدرتمندترین سگ های دنیا

این لیست با  بررسی نسبت قدرت سگ و وزن نژادهای مختلف سگ‌ تهیه شده است. با توجه به این که تصور توانایی‌هایی فیزیکی خیلی زیاد این همراهان  کار سختی است، انتخاب قوی ترین سگ‌ ها کار دشواری است. در بیشتر اوقات شاهد قدرت سگ‌های خودمان نیستیم، مگر زمان هایی که در حین پیاده روی سگ‌ها با قلاده بازویمان را میکشند متوجه قدرت آنها میشویم. قویترین سگ دنیا همچنین در برخی جاها میتواند متفاوت باشد. در شرایط آب و هوای متفاوت قدرت سگ ها در جهان میتواند متفاوت باشند در شرایط مساوی ۱۱ نیرومندترین های سگ ها در زیر مقایسه شده اند.

سگ‌ها از ابتدای هستی از قدرت خودشان برای انجام وظایف سنگین استفاده کرده اند. نگهبانی، شکار‌کردن، جمع‌آوری گله و کشیدن وزن نمونه ی این کارها است. اگر میخواهید به سراغ یکی از سگ‌های این لیست بروید، باید به خاطر داشته باشید که آنها طبیعتا از سگ‌های دیگر به توجه بیشتری نیاز دارند! غذای بیشتر آموزش بیشتر و همچنین مراقبت و نیاز دامپزشکی دقیقتر.

 

 

 

ژرمن سپرد

سگ ژرمن شپرد

اولین قویترین سگ در لیست سگ‌های ژرمن شپرد، قوی، زیبا، باهوش و بالاتر از همه بسیار وفادار هستند.سگ ژرمن شپرد به دلایل گوناگون یکی از محبوب‌ترین انواع سگ ها هستند آنها قوی، زیبا، باهوش و بالاتر از همه بسیار وفادار هستند.  قدرت و مغز آنها دلایل خوبی هستند که باعث شده اند تا ارتش، مأموران امنیتی، نیروی پلیس، سازمان های ضدتروریستی و بسیاری از افراد دیگر متقاضی آنها باشند. هیچ وقت نگذارید ژرمن شپرد شما را دنبال کند، چون به راحتی شکستتان میدهد!

 

 

 

 

 

هاسکی سیبرین

هاسکی سیبرین

یکی دیگر از نیرومندترین سگ ها، هاسکی‌ های سیبری به سگ‌های سورتمه‌ مشهور هستند! این نوع  سگ‌ های دارای جثه متوسط از ابتدای برای کشیدن سورتمه‌ها و حمل افراد و وسایل استفاده میشدند. سگ هاسکی، آنها جثه های عضلانی و پاهای قوی و شانه‌های پهن دارند، این ویژگی‌ها چنان قدرتی به آنها میدهد که میتوانند در سفت‌ترین زمین‌ها و بدترین آب و هواها تا مسافت های دور پیمایش کنند!

 

 

 

 

انگلیش بولداگ

سگ بولداگ

بولداگ انگلیسی اگرچه کوچک است، اما عضلانی است و برای اینکه از این عضله‌ها‌ به خوبی استفاده کند، مشتاق است. واقعا قویترین سگ دنیا در این سایز میتواند لقب بگیرد. در گذشته بولداگ‌ها برای جنگیدن و شکست دادن گاوها پرورش داده میشدند و این کار را به نحو احسن انجام می دادند! و به همین دلیل است که همیشه برای تولید مثل سایر نژادهای سگ های مهاجم از بولداگ ها استفاده میشود. نژاد بولدوگ نژاد بسیار جذاب است.

 

 

 

 

پیتبول

سگ های پیت بول

بی شک خیلی ها معتقدند پیتبول ها قویترین سگ دنیا میباشند.پیت‌ بول ها با هدف جنگیدن تولید مثل و پرورش داده شده اند. بهترین جنگجو، قوی، سریع و عضلانی است! آن‌ها چنان قدرتی دارند که اگر یکی از آن‌ها با همه نیرویش روی شما بپرد، تصور می‌کنید که گلوله توپی به شما اصابت کرده و برای زنده ماندن تلاش میکنید! در ضمن، آنها امروزه برای کشیدن وزنه نیز استفاده میشوند!

پیت بول ها علیرغم بدنامی‌، فقط زمانی که برای خشونت آموزش داده و تربیت شوند، خشن می‌شوند، در غیر این صورت بسیار دوست‌داشتنی و همراهانی آرامی هستند!

 

 

 

 

داگو دوگو آرژانتینو

سگ دوگو یا داگو آرژانتینو

شکارچیان در مناطق سخت و طاقت فرسا مدعی هستند دوگو قویترین سگ جهان میباشد. دوگو آرژنتینو‌ به عنوان شکارچی‌ها پرورش داده میشوند و شکار گرازهای وحشی را انجام میدادند. روح جنگی داشته و در برابر درد تحمل آن زیاد است! ظاهرشان خیلی عضلانی و کشیده ـ ترسناک است و به خاطر موهای کوتاه و نازک به آسانی تشخیص داده میشوند! با این حال، بسیار وفادار و همیشه کنار صاحبشان هستند!

 

 

 

 

روتوایلر

سگ های روتوایلر یا رتوایلر ها

راتویلرها نوعی سگ هستند که گله گاوی را جمع میکنند و با مهارت خودشان به تنهایی آن‌ها را حرکت میدهند! رتوایلر ها بسیار قدرتمند میتوانند باشند. آن‌ها در کشیدن ارابه ها و وسایل حمل و نقل نیز کمک میکردند! اگرچه، آن‌ها به زودی به همراه‌های صمیمی خوبی نیز تبدیل شدند! اما، خلق و خوی آنها تماما مشکل ساز است، بنابراین باید از سنین خیلی پایین آن‌ها را آموزش داد و هر روز آموزش با قاطعیت ادامه یابد!

 

 

 

 

مالاموت

سگ مالاموت آلاسکایی

مالاموت آلاسکایی به هاسکی‌ سیبری خیلی شباهت دارد، اما از آنها بزرگ‌تر و قوی‌تر هستند! افراد در مناطق یخبندان معتقدند قویترین سگ دنیا این سگ ها میباشند. آن‌ها جثه خیلی قوی و عضلانی دارند و قسمت عقبی بدن آن ها برای کشیدن وزن های بزرگ در زمین‌های ناهموار مناسب است! شخصیت آن‌ها نیز خیلی قوی است و به شما اجازه می‌دهد تا گاهی اوقات از طریق رفتارشان به شخصیت آن‌ها پی ببرید!

 

 

 

سگ کارپاتین

سگ کارپاتین شپرد

کارپاتین شپرد برای سالم نگه داشتن گوسفندها در اطراف کوه‌های خطرناک در مواجه با خرس‌ها، گرگ‌ها و شیرها استفاده میشد.   و شخصیت آنها به قدری قوی شناخته می‌شود که در مواجه با چنین مهاجم های وحشی عقب نشینی نمیکنند! جثه آنها کشیده با پاها و شانه‌های قوی و عضلانی و فک‌های بسیار قدرتمند است.

 

 

 

سینت برنارد سگ سوئیسی

سگ سینت برنارد

سنت برنارد سگی سوئیسی است که برای یافتن توریست های گمشده، افرادی که در بهمن‌ها‌ گیرافتاده اند، استفاده میشدند. آنها مقادیر انبوهی از برف را حفر میکنند تا به بدن های این توریست ها برسند، آنها را بیرون کشیده و به جاهای امن برمیگردانند. دارای قد بلند و بسیار قدرتمند هستند، با این حال سگ های وفادار و از خود گذشته ای هستند. امروزه، از آنها به عنوان حیوانات اهلی خانگی استفاده می شود!.

 

 

 

کانگال ترکیه

سگ کانگال

کانگال یکی از قدیمیترین نژادهایی است که مدت زیادی به هدف مزرعه داری و نگهبانی کمک کرده است! به عنوان بلندترین سگ های موجود، تحمل خیلی بالایی برای درد دارند، آنها در تمام مدت زندگی اشان با حیوان های بزرگ و خطرناک جنگیده اند! اگر قدرت و شخصیت سراسر محبت و وفاداری آنها را در نظر بگیرید، سگ بسیار مناسبی است.

 

 

 

 

سرابی

سگ سرابی

با توجه به اسناد و شواهد تاریخی نژاد های باستانی تاریخی سگ در جهان میباشند. سگ سرابی در مواجه با هر تهدیدی بسیار شجاع و بی باک بوده و بی پروا به گرگ، گراز، خرس و موجودات بزرگتر از خود حمله می‌کند. سگهای سرابی تربیت پذیر و کاملاً مطیع صاحبان خود هستند . با افراد خانواده مهربان و صمیمی هستند ولی با مشاهده غریبه یا خطر به شدت تهاجمی می شوند . طول عمر این سگها در شرایط مناسب بین ۱۲ تا ۱۷ سال می‌باشد.

اشتراک گذاری:

facebook instagram telegram pinterest

آگهی های ویژهخواندنی های پر بازدیدX

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست