امکانات چارپا حامی

 

  • امکان کسب درآمد برای دامپزشکین
  • کانال های مرتبط برای حل مشکل شما
  • پروفایل شخصی حرفه ای
  • کاربران شناخته شده با تیک آبی
  • پیام شخصی
  • سیستم فالوو(دنبال کردن) و فالوور و فالووینگ برای کاربران، تگ ها و سوالات و مباحث
  • سامانه امتیاز دهی و درجه بندی کاربران
  • سوال و جواب
  • نظرسنجی و رای گیری
  • اپلیکیشن مجزا برای بخش چارپا حامی

 

انجمن حمایت از حیوانات چارپا، چارپا حامی

انجمن حمایت از حیوانات چارپا تشکیل شده برای سوال و جواب های شما در رابطه با موضوعات حیوانات اهلی و دام خدمات آنها رای گیری ها و نظر سنجی ها، هر چه میخواهید بدانید بپرسید و و پاسخ مناسب را دریافت نمایید.

صدایتان به جایی نمی رسد، میتوانید از خدمات خوب و یا نا مناسب نیز نظرسنجی کنید و یا به همه پرسی بگذارید. از این طریق برای پیدا کردن راه حل های علمی تجربی کاربران امید است حمایتی در جهت بهداشت و سلامت عمومی حیوانات باشد.

در چارپا حامی همه حامی حیوانات هستیم. حامی واقعی که قصد کمک به همدگیر ‌را داریم، سوال شما در راستای بهبودی حیوانی و جواب شما در حل مشکل باعث کمک به حیوانات خواهد شد. و با اشتراک مسائل و مشارکت همگانی جواب های درست پیدا میشوند و در سایت باقی می مانند. تا دیگران نیز از آن استفاده کنند.

در‌چارپا حامی علاوه بر کمک به حیوانات اهلی و غیر اهلی در طبیعت و کوچه، خیابان، بستری فراهم شده است تا به حیوانات و دام و طیور خانگی و همراه انسان نیز کمک شود.

کانال دامپزشکی آنلاین رایگان، حامی‌حیوانات خانگی و همراه شما. نکته مهم، موارد ساده ممکن است درمان شوند اما سوالات دامپزشکی آنلاین در‌مجموع، که برای تشخیص و اقدام مناسب برای دام بهتر است به کار رود. چارپا حامی اطلاعات را مشارکتی جمع آوری می نماید، سعی میکند اطلاعات نادرست را بررسی، تحقیق و حذف نماید. اما همچنین در‌گردآوری دامپزشکین مشتاق، کارآموز و با تجربه برای کمک به حیوانات همیشه کوشا باشد. تمام پیشنهاد و توصیه دامپزشکین شناخته شده در فضای مجازی به عنوان مشاوره برای اقدام مناسب برای حیوان انجام میشوند و مسئولیت آن بر عهده خود سوال کننده یا درخواست کننده خدمات میباشد. در بخش های مباحث، سوالات و مباحث دینی و شرعی ممکن توسط متخصصین برای شما گردآوری میشود. شما نیز می توانیدزسوالات خود را مطرح و پاسخ دریافت نمایید. مهمترین بخش ها سوالات در دسته بندی سوالات مشخص است، به ترتیب دامپزشکی آنلاین، برای سوال و جواب های سلامت و بهداشت حیوانات

کانال امور حیوانات، برای نظر سنجی سوالات نگهداری و تجربی درباره خود حیوانات مانند، پرندگان ماهی ها، سگ و گربه ها.

کانال خدمات، در این بخش سوالات و نظر سنجی ها برای خدمات، پت شاپ ها فروگاه مشکلات اعتراض و تشویق و تمجید از تمام ارائه دهندگان خدمات برای شما قابل ثبت می باشد. اگر رضایت و نارضایتی دارید که حس مسئولیت دارید تا همه بدانند درج کنید تا همگام استفاده کنند.

کانال امداد و نجات، در این بخش اطلاع رسانی برای امداد و نجات و کمک به حیوانات گرفتار را میتوانید مطرح کنید تا کاربران در صورت امکان کمک اعلام همکاری و مدد کنند. بخشی برای همگان به رایگان تا در‌معرض دید حیوان دوستان به صورت دسترسی آسان و مجزا در یک گروه در اختیار عزیزان قرار داده شده است.

 

چارپا حامی محصولی از چارپا