صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!

غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی 51,000 تومان 69,000 تومان

بدون امتیاز

به اشتراک بگذارید

غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی
غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی غذای جوندگان یونجه خشک فشرده آسو Asoo Pet Alfalfa الفالفا 1 کیلوگرمی

تعداد موجود : 5


گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

ارسال سراسری چارپا

افزودن به سبد خرید

ویژگی ها

- انواع یونجه خشک چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ انواع یونجه و علوفه، گیاهانی هستند که به طور طبیعی و خودرو رشد کرده و یا کشت داده می‌شوند. این یونجه‌ها بسته به نوع گیاه، دارای ساقه‌هایی با برگ‌های باریک تا پهن هستند. اکثر علوفه‌ها بسته به شرایط رشد، برداشت و نگهداری محصول، دارای رنگ سبز ملایم تا خاکستری متمایل به قهوه‌ای هستند. در این میان، یونجه خشک جوندگان برند … از یونجه‌های علفی با کیفیت عالی از مناطقی تهیه می‌شود که رطوبت لازم برای رشد آنها توسط آبیاری کنترل شده و یونجه‌ها در شرایط مطلوب برداشت می‌شوند. به این ترتیب، از محصولات سبز برداشت شده علف یونجه با کیفیت غنی‌تر تولید می‌شود. انواع علوفه دارای فیبر بالایی هستند، اما در مقایسه با یونجه خشک، میزان پروتئین و کلسیم کمتری برای جوندگان تأمین می‌کنند. اما خود این علوفه، بسته به محل رشد و شرایط برداشت، مقادیر مشابهی از پروتئین، فیبر و کلسیم را در بر خواهند داشت. موارد مهم در تغذیه جوندگان ریز جثه علوفه‌هایی با کیفیت بالا، به روند هضم طبیعی حیواناتی با جثه کوچک‌تر مانند خرگوش، خوکچه هندی و … کمک می‌کنند. به همین دلیل نیز انتخاب یونجه خشک مخصوص جوندگان، به تامین نیازهای اساسی بدن این جانوارن کمک کرده و وجود آن در رژیم غذایی آنها، غذای سالمی را برای آنها فراهم خواهد آورد. خرگوش‌ها، یکی از انواع جوندگان ریز جثه هستند که دستگاه گوارش آنها قادر به هضم بسیاری از انواع علوفه نیست. چرا که حساس‌ترین معده در میان دیگر جانوارن، را دارند که قادر به هضم الیاف رشته‌ای بلند در گیاهان علفی است. به عبارت بهتر، معده خرگوش‌ها مانند اکثر حیوانات خانگی، عملکرد بسیار ساده‌ای دارد، اما در روده آنها، فرایند تخمیر کننده‌ای صورت می‌گیرد که فیبرهای هضم ناپذیر را به اسیدهای چرب تجزیه می‌کند. این اسیدهای چرب منبع مهمی برای انرژی هستند و انرژی مورد نیاز بدن جانور را تامین می‌کنند. یکی از بیماری‌های دستگاه گوارش که برای این گروه از جوندگان ایجاد می‌شود، از عدم مصرف فیبر کافی برای جانور نشات گرفته و به عنوان رایج‌ترین مشکل تغذیه خرگوش‌های خانگی شناخته می‌شود. به این ترتیب، خرگوش‌ها باید از انواع یونجه خشک مخصوص جوندگان تغذیه کنند تا فیبر مورد نیاز بدنشان تامین شده و دچار بیماری یا مشکلات گوارشی نشوند. اهمیت استفاده از یونجه خشک برای تغذیه جوندگان پیشتر اشاره کردیم که علوفه، در مقایسه با یونجه سرشار از فیبر است. در حالیکه پروتئین و کلسیم کمتری دارد. از سوی دیگر، برای جلوگیری از مشکلات ادراری و چاقی خرگوش‌ها و سایر حیوانات کوچک، از علوفه و انواع علوفه به عنوان گزینه ترجیحی استفاده می‌شود. یونجه خشک به علت داشتن پروتئین و کلسیم بالاتر، برای خرگوش‌ها و حیوانات باردار، شیرده یا جوان‌تر که در حال رشد هستند، گزینه بسیار مناسبی است و توصیه می‌شود.

- طعم دهنده ، رنگ و مواد نگهدارنده مصنوعی ندارد

- از نظر تغذیه ای متعادل است

- برای حفظ طراوت مهر و موم و بسته بندی شده است

- از ترکیبات غیر GMO برخوردار است

توصیف

مشخصات فنی

یونجه خشک فشرده جوندگان آسوپت نوعی یونجه خشک است که پس از کشت و برداشت، شسته شده و پس از حصول اطمینان از عدم وجود انواع انگل در آنها، وارد دستگاه خشک کن میشوند. پس از خشک کردن یونجهها نیز آنها را بسته بندی کرده و به فروش میرسانند. انواع یونجه خشک چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند؟ انواع یونجه و علوفه، گیاهانی هستند که به طور طبیعی و خودرو رشد کرده و یا کشت داده میشوند. این یونجهها بسته به نوع گیاه، دارای ساقههایی با برگهای باریک تا پهن هستند. اکثر علوفهها بسته به شرایط رشد، برداشت و نگهداری محصول، دارای رنگ سبز ملایم تا خاکستری متمایل به قهوهای هستند. در این میان، یونجه خشک جوندگان برند … از یونجههای علفی با کیفیت عالی از مناطقی تهیه میشود که رطوبت لازم برای رشد آنها توسط آبیاری کنترل شده و یونجهها در شرایط مطلوب برداشت میشوند. به این ترتیب، از محصولات سبز برداشت شده علف یونجه با کیفیت غنیتر تولید میشود. انواع علوفه دارای فیبر بالایی هستند، اما در مقایسه با یونجه خشک، میزان پروتئین و کلسیم کمتری برای جوندگان تأمین میکنند. اما خود این علوفه، بسته به محل رشد و شرایط برداشت، مقادیر مشابهی از پروتئین، فیبر و کلسیم را در بر خواهند داشت. موارد مهم در تغذیه جوندگان ریز جثه علوفههایی با کیفیت بالا، به روند هضم طبیعی حیواناتی با جثه کوچکتر مانند خرگوش، خوکچه هندی و … کمک میکنند. به همین دلیل نیز انتخاب یونجه خشک مخصوص جوندگان، به تامین نیازهای اساسی بدن این جانوارن کمک کرده و وجود آن در رژیم غذایی آنها، غذای سالمی را برای آنها فراهم خواهد آورد. خرگوشها، یکی از انواع جوندگان ریز جثه هستند که دستگاه گوارش آنها قادر به هضم بسیاری از انواع علوفه نیست. چرا که حساسترین معده در میان دیگر جانوارن، را دارند که قادر به هضم الیاف رشتهای بلند در گیاهان علفی است. به عبارت بهتر، معده خرگوشها مانند اکثر حیوانات خانگی، عملکرد بسیار سادهای دارد، اما در روده آنها، فرایند تخمیر کنندهای صورت میگیرد که فیبرهای هضم ناپذیر را به اسیدهای چرب تجزیه میکند. این اسیدهای چرب منبع مهمی برای انرژی هستند و انرژی مورد نیاز بدن جانور را تامین میکنند. یکی از بیماریهای دستگاه گوارش که برای این گروه از جوندگان ایجاد میشود، از عدم مصرف فیبر کافی برای جانور نشات گرفته و به عنوان رایجترین مشکل تغذیه خرگوشهای خانگی شناخته میشود. به این ترتیب، خرگوشها باید از انواع یونجه خشک مخصوص جوندگان تغذیه کنند تا فیبر مورد نیاز بدنشان تامین شده و دچار بیماری یا مشکلات گوارشی نشوند. اهمیت استفاده از یونجه خشک برای تغذیه جوندگان پیشتر اشاره کردیم که علوفه، در مقایسه با یونجه سرشار از فیبر است. در حالیکه پروتئین و کلسیم کمتری دارد. از سوی دیگر، برای جلوگیری از مشکلات ادراری و چاقی خرگوشها و سایر حیوانات کوچک، از علوفه و انواع علوفه به عنوان گزینه ترجیحی استفاده میشود. یونجه خشک به علت داشتن پروتئین و کلسیم بالاتر، برای خرگوشها و حیوانات باردار، شیرده یا جوانتر که در حال رشد هستند، گزینه بسیار مناسبی است و توصیه میشود..

پرفروش ترین ها فروشگاه
X

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست