صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!


مربی سگ آموزش پایه تا پیشرفته

فوری

مربی سگ آموزش پایه تا پیشرفته

تهران

برخی می گویند مربی سگ سلبریتی ها اما همه انسانها و سگ هایشان برای ما یکسانند. نه تنها قیمت بلکه مهمتر کیفیت و آموزش ما باعث افتخار خود ما شده است که، سگ های بیشتر افراد که برایشان آموزش و رفتار با سگ مهم می باشد ما را انتخاب می کنند. هدف آموزش صحیح و ایجاد ارتباط هر چه بهتر سگ با محیط اطراف و سرپرست خود می باشد. مربی سگ برای آموزش پت شما حضوری در محل شما از تهران تا سراسر ایران. آموزش طبق برنامه و برحسب نیاز، با کادری مجرب و حرفه ای با رضایت از هزاران مشتری، سرپرستان و سگ هایشان. برای رفع نیاز آموزش سگ ها از انواع نژاد سگ small breeds to large breeds برای دریافت مشاوره و تعیین وقت تماس بگیرید. برخی از مزایای آموزش سگتان، تقویت ارتباط سگ با صاحب و سرپرست خود، شناسایی و رفع ناهنجاری سگ، اجتماعی سازی سگ، شناخت صحیح از روابط سگ با محیط پیرامون، بالا بردن توانایی سگ در مواجه با محرک ها و اجتماع در عموم، شناخت و رفتار مناسب در امور روزانه، آموختن تریک و بازی های سرگرمی برای سگ، بالا رفتن روحیه سگ و باعث همراهی پربازده و ایجاد نشاط بیشتر برای سگ و سرپرست سگ است. داشتن سگ ممکن است اختیاری باشد، تربیت و آموزش آن مهم و پربازده می باشد. بیش از ۱۵ سال سابقه کار با سگ ها با کادری مجرب از مربیان و آموزش دهندگان سگ مسلط و با تجربه برای ارتباط صحیح و مناسب با سگتان می توانید به مربیان تیم تخصصی سگ ما اعتماد نمایید. آموزش با متد های ارتباطی و رعایت کامل حقوق و اخلاقیات در برابر سگ ها برای داشتن ارتباط کامل و درک از رفتار سگ ها آموزشی مناسب می سازد. و تعامل آموزش یافته زبان کامل و دقیق مشترک بین ما انسان ها و سگ هایمان می باشد. کیفیت و اخلاق در آموزش سگ مهم ترین اساس تیم آموزش سگ تخصصی است با مناسب ترین قیمت با کمک تیم مربیان تخصصی با خیال آسوده سگتان را آموزش دهید.

قیمت: توافقی
1 هفته پیش

فوری

گربه اسکاتیش اصیل

تهران

خاص ترین اسکاتیش های اصیل با ضمانت اصالت و سلامت آماده حضور و بازدید شما عزیزان هستیم.

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
پخش عمده وسایل پت شاپ

فوری

پخش عمده وسایل پت شاپ

تهران

بیش از ۲۰ سال سابقه. پخش عمده مرغوب ترین اجناس و کالاهای مخصوص حیوانات خانگی برای پت شاپ ها و کلینک های دامپزشکی. خرید بدون واسطه از مرکز پخش با مناسب ترین قیمت. ارسال به سراسر ایران. آماده صادرات

قیمت: توافقی
2 هفته پیش
مشاور خرید سگ کار

فوری

مشاور خرید سگ کار

تهران

با سلام با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر پرورش و اصلاح نژاد سگ های شکاری نگهبان محافظ و کار آماده فروش سگ های اشاره شده در نژاد های مختلف از سراسر ایران هستیم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. از بهترین پرورش دهندگان اصیل ترین ها با شجره معتبر و تایید فدراسیون جهانی سگ. سگ های نگهبان سگ های شکاری و سگ های کار در امور بسیار همراه انسانها میباشند. سگ ژرمن شپرد، سگ دوبرمن، سگ آکیتای ژاپنی، آمریکن آکیتا، کن کورسو، ژرمن بلک (ژرمن سیاه)، ژرمن ورک سیبل، ژرمن شولاین ژرمن کلاسیک، ماستیف سینت برنارد، پامرانین روباهی، لابرادور رتریور، گلدن رتریور، هاسکی، یورکشایر، مالینویز، سامویید یا ساموید، پامرانین، چاوچاو، داشهاند، پامسکی، پامر، شارپی، اشپیتز آلمانی، یورکشایر، مالتیز، پودل، شیبااینو، لابرادور، پودل مینی، شیتز و، برنس مانتین، کاوالییر، پاگ، جک راسل، پودل غول پیکر، پودل جاینت، روتوایلر، رتوایلر، کوکر اسپانیل، یورکی، پاگ، قفقازی، ژرمن سیبل، باکسر، پیت بول، بولی، پیتبول قبل از خرید سگ مناسب برای کاری که از سگ انتظار دارید مشاوره بگیرید و بهترین خرید را داشته باشید. سگ های ورزشی و کار برای باغ ها صنعت دارها کارخانجات، گله و نگهبانی ویلا ها مزرعه ها و خانه های ویلایی با ما تماس بگیرید.

قیمت: توافقی
11 ماه پیش

فوری

قناری رسمی بلند

البرز

فروش قناری رسمی بلند دم ۱۱.۵ از ۲.۵ تا ۳ میلیون. سرحال آماده فروش

قیمت: 2,500,000 تومان
1 سال پیش
X

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست