صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!


مرتب سازی
ترتیب
موقعیت
نهال پسته طبیعی

نهال پسته طبیعی

یزد

سلام عرض ادب خدمت دلال های عزیز وکشاورزان نهال پسته پایه بادامی زرندی ساقه درحدلوله خودکار بذربادامی زرندی مقاومت به کم ابی زمین های شور تحت نظرجهادکشاورزی بامجوز کاشت نهال پسته طبیعی بذربادامی قدنهال ۶۰الی۷۰ مرغوب ترین نهال پسته درکشور ودرای ریشه های افشان ارسال به سراسرکشور به همه نقاط کشور ایران عزیز

قیمت: توافقی
1 سال پیش
انگور فلیم سیدلسflame seedless

انگور فلیم سیدلسflame seedless

سمنان

نهال انگور فلیم سیدلس یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم می ;شود. در ادامه با این انگور بیشتر آشنا می شویم. ------------------ انگور فلیم سیدلس، ازارقام تجاری و وارداتی و انگوری بیدانه، زود رس و با حبه های قرمز رنگ است. اندازه حبه های این انگور در اندازه کوچک به شکل گرد، با میزان قند مناسب، بافت گوشت ترد و دارای قابلیت حمل و نقل بالاست. این انگور از تلاقی بسیار پیچیده بین چند رقم در سال ۱۹۶۱ ایجاد شد. خوشه های این انگور به شکل مخروطی با اندازه متوسط است. حبه های این انگور به خوبی در اثر مصرف جیبرلین و یا حلقه برداری درشت می شوند. پوست میوه این رقم در زمان رسیدن به رنگ قرمز تند و در مرحله رسیدگی بیشتر، به رنگ سیاه متمایل می شود و به این دلیل بسیار مناسب برای مصارف تازه خوری در طول مدت طولانی است. ------------------------- شایان ذکر است انگور فلیم سیدلس به آب هوای مرطوب متحمل است و برای تولید مناسب باید هرس کوتاه انجام گیرد. یکی از جهش های مهم این رقم انگور( Alborz) است که به صورت تجاری در ایالت ایداهو آمریکا تولید می شود. ------------------------------------- انگورهای بلک سیدلس (سیاه بدون دانه)، روبی سیدلس، تامسون سیدلس و کریسمون سیدلس از دیگر انگورهای این خانواده هستند.

قیمت: 9,990 تومان
2 سال پیش
نهال انگور شاهانی مکی

نهال انگور شاهانی مکی

سمنان

نهال گلدانی انگور شاهانی مکی - . آب انگور شاهانی به رنگ زرشکی بنفش زیبایی بوده و طعمی بی ;نهایت دلنشین دارد. ولی به علت کلفتی پوستش و گران بودنش نسبت به سایر انگورها و اینکه به وفور در هر میوه فروشی فروخته نمی ;شود، خوردن آن به صورت حبه انگور چندان رایج نیست و بیشتر مصارفی چون تهیه نوشیدنی ;ها، آبمیوه ;ها، نوشابه ;ها، تهیه ترشی شانی و سرکه شانی و دارد.

قیمت: توافقی
2 سال پیش
نهال انگور بلک سیدلس black see

نهال انگور بلک سیدلس black see

سمنان

نهال انگور بلک سیدلس (black seedless) یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم میشود. درباره انگور بلک سیدلس black seedless انگور بلک سیدلس جزو ارقام تجاری کشور امریکا محسوب میشود. از جمله ویژگی های خاص این رقم انگور وارداتی؛ پر باربودن و در عین حال زود بارده بودن آن است. از طرف دیگر، انگور بلک سیدلس که انگور میان رس به شمار میرود؛ در مقابل سرما و افات و بیماری ها نیز مقاومت ویژه ای دارد. مقاوم بودن این انگور سیاه بیدانه به سرمای بهاره، باعث شده تا در سالهای اخیر مورد استقبال کشاورزان و باغداران زیادی قرار بگیرد. میوه انگور black seedless به رنگ بنفش تیره بوده و گزینه بسیار خوبی برای صادرات و تهیه مویز (ممیز) به شمار میرود. البته این انگور برای مصرف تازه خوری نیز مناسب است.

قیمت: توافقی
2 سال پیش
نهال گل محمدی

نهال گل محمدی

سمنان

فروش نهال گل محمدی در اندازه های مختلف (عمده فروشی) کد 1 - نهال گل محمدی نایلکسی نهال گلدانی گل محمدی گلدان های نایلکسیکیسه ای ارتفاع نهال حدود نیم متر (از کف زمین) دارای گواهی سلامت قلمه ریشه دار شده کیسه شده در فروردین ۹۸ تا ۹۹ (دقیقا یک سال) به صرفه ترین نوع نهال گل محمدی برای کشاورز برای حمل و نقل اسان و تیراژ بالا گل گلاب، اسانس و خشک کردن وزن هر نهال 500 تا 700 گرم این اندازه نهال، سال اول به ندرت گل دهی دارد کد 2 نهال گلدانی گل محمدی گلدان های نایلکسی کیسه ای ارتفاع نهال حدود نیم متر (از کف زمین) بدون برگه قرنطینه گل دهی سال اول (نوبرانه) پر شده ابان ماه ۹۸ رایج ترین نوع نهال برای کاشت وزن هر نهال ۱۵کیلو گرم پر شده با پاجوش مرغوب کد 3 نهال گلدانی گل محمدی کاشان شماره گلدان ۱۴ ارتفاع نهال حدود نیم متر (از کف زمین) بدون برگه قرنطینه باردهی از همین امسال (نوبرانه) گل گلاب، اسانس و خشک کردن وزن نهال حدود ۱۵کیلوگرم پر شده پاجوش موغوب کد4 نهال گلدانی گل محمدی شماره گلدان ۱۷ ارتفاع نهال نیم متر به بالا (از کف زمین) بدون برگه قرنطینه باردهی از همین امسال (نوبرانه) گل گلاب، اسانس و خشک کردن وزن نهال حدود ۲۵ کیلوگرم

قیمت: توافقی
2 سال پیش
ارقام نهال انگور

ارقام نهال انگور

سمنان

نهال گلدانی ارقام مختلف انگور در گروه مزرعه کارآفرینی عرضه می شود. کلیه محصولات به صورت عمده به فروش می رسد و حداقل تعداد برای ثبت سفارش 100 اصله نهال می باشد. نهال گلدانی انگور فلیم سیدلس نهال گلدانی انگور بلک سیدلس نهال گلدانی انگور کریمسون سیدلس نهال گلدانی انگور رد گلوب (رد گلاب) نهال گلدانی انگور ترکمن 4 نهال گلدانی انگور لعل قرمز برای اطلاع ار قیمت ها با ما تماس بگیرید.

قیمت: توافقی
2 سال پیش
فروش انواع نهال انگور

فروش انواع نهال انگور

سمنان

فروش انواع نهال انگور نهال انگور یک ساله و دوساله با کیفیت و قیمت عالی و تضمینی در سایت گروه مزرعه کارآفرینی عرضه می گردد. فروش نهال انگور شاهانی مکی ( انگور شانی )، پرلت فرانسوی، انگور فرانسوی، انگور یاقوتی، انگور وارداتی، انگور شاهرودی انگور فخری شاهرودی، انگور صاحبی، انگور عسگری، انگور سیاه کردستان (انگور رشه)، انگور ترکمن 4، انگور لعل سفید و لعل سیاه، انگور شمشیری، انگور پیکامی، انگور بلک سیدلس، فلیم سیدلس، انگور اصلاح شده، انگور بیدانه قرمز، انگور بی دانه سیاه، انگور بیدانه سفید و

قیمت: توافقی
2 سال پیش
نهال پالونیا

نهال پالونیا

سمنان

فروش انواع نهال پالونیا گونه های پالونیا فورتونی، پالونیا تومنتوزا و پالونیا الانگاتا نهال های ریشه لخت و نهال های گلدانی در اندازه های مختلف از نیم متر تا 25 متر

قیمت: توافقی
2 سال پیش
نهال انگور کریمسون crimson see

نهال انگور کریمسون crimson see

سمنان

نهال انگور کریمسون سیدلس (Crismon seedless) یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم می ;شود. درباره انگور کریمسون crimson انگور کریمسون (Crismon seedless) انگوری دیررس به شمار می ;رود. این انگور بیدانه، حبه هایی به وزن ۳-۴ گرم، به شکل تخم مرغی کشیده و به رنگ قرمز دارد که ضخامت پوست آن، متوسط و گوشت تقریباً سفت است. خوشه های انگور کریمسون به شکل مخروطی، نیمه فشرده با میانگین وزن نیم کیلوگرم میباشد. این انگور یکی از مهمترین ارقام انگور رومیزی کالیفرنیا است. انگور ایمپرور یکی از والدین این انگور دو رگ می ;باشد. در سالهای اخیر برخی از ارقام خارجی نظیر فلیم سیدلس، پرلت، ایمپرور، کاردینال، موسکات، بیوتی سیدلس، سوپریور بلاک سیدلس، کیوهو، فیلتر و تعدادی از ارقام کشور روسیه توسط بخش باغبانی موسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر به کشورمان وارد و جهت بررسی سازگاری در استان های قزوین، آذر بایجان غربی ، فارس و خراسان کشت شده اند.

قیمت: 29,900 تومان
2 سال پیش
نهال گل محمدی

نهال گل محمدی

سمنان

نهال گلدانی گل محمدی (گلدان نایلکسی) --- نهال دوساله ---- ارتفاع نهال نیم متر (از کف زمین) ---- گونه 60 پر دمشقی ---- گل گلاب، اسانس و خشک کردن ---- ارسال از شاهرود ---- گل محمدی یا گل سرخ نام نوعی گل رز است که از آن گلاب می ;گیرند. این گونه از رز مقاومت بالایی در مقابل کم ;آبی دارد و در شهرهای بزرگ نیز به خوبی رشد می ;کند. گل محمدی درختچه ای خزاندار و بومی رشته کوه ;های ایران مرکزی و البرز است. گل محمدی از دیرباز در ایران کشت می ;شده ; است ولی از آنجایی که عصاره و گلاب آن از دمشق به اروپا می ;رفته اروپاییان آن را رز دمشقی نیز می ;نامیدند. بخش های قابل مصرف گل محمدی، گل و غنچه خشک یا تازه آن است. پیشینه پرورش گل محمدی مربوط به دوران هخامنشی و در استان فارس برمی گردد که در دوران صفویه به کوهپایه ;های کاشان برده شد. در سال ;های اخیر، کشت گل محمدی با توجه به مزایای خاص آن در نقاط مختلفی از کشور انجام شده است. گل محمدی درختچه ;ای است پرپشت، دارای خارهای ریز، زیاد و فشرده، پهن، قلابی شکل و یکنواخت. گل ;های رز دمشقی صورتی رنگ، پُرپَر و معطر بوده که گاهی نیز سرخ رنگ است.این نوع گل سرخ به نظر می ;رسد که نوعی دو رگه ثابت ;باشد. گلبرگهای آن رنگ صورتی روشن یا سفید دارد. گل محمدی دارای آستانه تحمل بالا نسبت به شرایط بد محیطی و کیفیت بد آب و خاک بوده و از این نظر یک کشت کاملا اقتصادی به حساب می آید. نیاز آبی کم نهال گل محمدی باعث می شود کشاورزان با میزان آب کمتر، سطح بیشتری را زیر کشت برده و عملکرد اقتصادی تری داشته باشند.

قیمت: توافقی
2 سال پیش
پالونیا

پالونیا

سمنان

پالونیا درخت سریع الرشدی است که از آن برای زراعت چوب استفاده می شود. این درخت که با هدف زراعت چوب کاشته می شود بعد از مدت زمان ۵ تا ۷ سال، می تواند به ارتفاع و قطر مناسب جهت فروش برسد. لازم به ذکر است که قطر تنه این درخت تا ۴۰ سانتی متر رشد می ;کند.گل های پالونیا درخت پائولونیا از ویژگی های درخت پالونیا می توان به این موارد اشاره کرد مقاوم به کم ;آبی، مقاوم به خاک ;های آهکی و گچی و با زهکشی نامناسب، مقاوم به دود و هوای مناطق صنعتی. پالونیا از درختان بسیار سازگار برای جنگل کاری سریع، توسعه فضای سبز شهر و روستا بوده و همچنین کشت تؤام پالونیا با انواع گیاهان زراعی رایج است. ***** زراعت چوب توسعه یافتگی و تنوع تولید فرآورده های چوبی موجب افزایش مصرف فرآورده های چوبی درایران شده و افزایش جمعیت و تقاضا، کمبود چوب را نیز روزافزون نموده است. ------ ازطرفی دیگر محدودیت ;های زیست ;محیطی و لزوم حفظ ذخایر جنگلی، برداشت از جنگل را صرفاً برای استفاده و بهره برداری از مواد خام چوب محدود نموده و لاجرم نیازهای مصرفی کشور یا بایستی از طریق واردات و یا از طریق زراعت چوب تأمین شود. ------ شایان ذکر است که متوسط سالانه تولیدی چوب یک هکتار از جنگل ;های درحال بهره برداری شمال کشور ۵۲ متر مکعب درسال است درصورتی که در زراعت چوب میتوان به تولید سالیانه بیش از ۲۰-۱۵ متر مکعب در هکتار دست یافت. عددی که برای درختان شگفت انگیزی چون پالونیا بسیار بالاتر است. (با کاشت ۶۲۵ درخت پالونیا با فاصله ۴ ۴ متر در یک هکتار، در یک دوره ۸ ساله، درخت پالونیا می تواند به قطر ۳۵ سانتی متر و ارتفاع ۱۸ متر رسیده و مجموعا ۴۵۰ متر مکعب چوب تولید کنند.) ------ با توسعه کشت درختان چوبده سریع الرشد و زودبازده مانند پالونیا، صنوبر، اکالیپتوس وامید است بدون انتظار از برداشت چوب از جنگل ;های طبیعی، بتوان گامی مهم در تأمین نیازمندی ;های فرآورده های چوبی و مواد اولیه صنایع چوبی کشور با بی نیازی به واردات چوبی برداشت.

قیمت: توافقی
2 سال پیش
درخت کاج

درخت کاج

تهران

12 نهال درخت کاج ( لاوسون و سرو نقره ای) . با قد 1.5 تا 2 متر (فقط یکیش کوچیکه) چند از کاج ها قابلیت تکثیر از طریق قلمه شاخه را دارند.

قیمت: 120,000 تومان
2 سال پیش
فروش عمده نهال انگور

فروش عمده نهال انگور

سمنان

اطلاعات کامل درباره ارقام انگور، مشاهده و مقایسه نهال ارقام انگور، خرید آسان و مطمئن در سایت مزرعه کارآفرینی mazraekarafarini.com نهال انگور داخلی 1.نهال انگور لعل 2.نهال انگور شاهانی شاهرود (شاهانی مکی) 3.نهال انگور یاقوتی 4.نهال انگور بیدانه قرمز 5.نهال انگور بیدانه سفید انگور کشمشی 6.نهال انگور پیکامی 7.نهال انگور عسگری 8.نهال انگور کندری 9.نهال انگور دوشابی 10.نهال انگور سیاه سردشت یا کردستان انگور رشه 11.نهال انگور صاحبی 12.نهال انگور فخری - انگور شاهرودی 13.نهال انگور ریش بابا و... ------- mazraekarafarini.com نهال انگورهای خارجی و وارداتی 09915131382 1.نهال انگور ترکمن 4 2.نهال انگور فلیم سیدلس 3.نهال انگور بلک سیدلس 4.نهال انگور کریمسون سیدلس 5.نهال انگور روبی سیدلس 6.نهال انگور رد گلوب 7.انگور پرلت فرانسوی 8.نهال انگور ارمنی سیاه و... آدرس دفتر شاهرود، پارک علم وفناوری استان سمنان شماره تماس 02332300315 (ایام کاری از ساعت 930 الی 18) شماره واتساپ و تلگرام 09915131382

قیمت: توافقی
3 سال پیش
فروش نهال هلو زعفرانی

فروش نهال هلو زعفرانی

سمنان

نهال هلو زعفرانی به دلیل تولید یک میوه بسیار بازارپسند و با کیفیت خوراکی بالا، محبوبیت خاصی برای کاشت دارد. شما میتوانید نهال ریشه لخت 2 ساله پیوندی پایه بذری هلو زعفرانی را به صورت لیبل دار (شناسنامه دار) تهیه کنید و با خیالی راحت باع هلو خود را ایجاد نمایید.------- برای خرید نهال لطفا تعداد مورد نظر خود را به شماره همراه درج شده در آگهی پیامک کنید یا در واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید.-------------- در ایام کاری و ساعات اداری نیز میتوانید با شماره ثابت دفتر تماس بگیرید. با تشکر - مزرعه کارآفرینی

قیمت: 15,000 تومان
3 سال پیش
فروش نهال گردو اسرائیلی

فروش نهال گردو اسرائیلی

سمنان

نهال گردو اسرائیلی همواره یکی از محبوب ترین ارقام درخت گردو برای کاشت است. مقاومت به سرمای درخت گردو اسراییلی در کنار عملکرد مناسب آن باعث شده است تا خرید نهال گردو اسرائیلی و کاشت آن توجیه اقتصادی داشته باشد. شما میتوانید نهال گردو اسراییلی را به صورت ریشه لخت به هر تعدادی که بخواهید از ما خریداری کنید.

قیمت: توافقی
3 سال پیش
فروش نهال ارقام زردآلو

فروش نهال ارقام زردآلو

سمنان

نهال زردآلو خیبه ای، نهال زردآلو جعفری، نهال زردآلو شاهرودی یا زردآلو قوامی، نهال زردالو قیاسی، نهال زردالو جهانگیری، نهال زردآلو رجبعلی و دیگر ارقام نهال درخت زردآلو به فروش میرسد. ---------------------------- تخفیف ویژه برای تعداد بالا------- نهال های شناسنامه دار - لیبل دار------- ارتفاع و کیفیت مناسب------- نهال ریشه لخت 2 ساله-------- نهال پیوندی پایه بذری------- ------------------------------- 1. نهال زردآلو خیبه ای متحمل به سرمای دیررس بهاره، درصد قند بالا و مناسب برای تولید برگه -------- 2. نهال زردآلو جعفری رقم دیررس، میوه با ماندگاری بالا و مناسب تازهخوری -------- 3. نهال زردالو جهانگیری متحمل به سرمای دیررس بهاره، زودرس، مناسب تازه خوری -------- 4. نهال زردآلو شاهرودی (زردآلو قوامی) میوه با کیفیت بالا و مناسب تازهخوری --------- 5. نهال زردآلو قیاسی پر محصول، میوه با ماندگاری بالا و مناسب تازهخوری --------- 6. نهال زردآلو رجبعلی میوه با کیفیت ممتاز، ماندگاری بالا، مناسب تازه خوری و فرآوری --------- برای خرید ارقام نهال میتوانید به سایت مزرعه کارآفرینی مراجعه کنید یا با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید. همچنین میتوانید به شماره همراه درج شده پیام دهید (پیامک، واتساپ، تلگرام)

قیمت: توافقی
3 سال پیش
X

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست