ورود به چارپا

شماره شما، آی دی چارپا شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کدامنیتی عوض کن!

برای بازیابی رمز عبور خوداینجا کلیک کنید

پیشنهادها


شیوه نمایش
مرتب سازی بر اساس
ترتیب نمایش
بر اساس استان
گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی

تهران

فعالیت ها در پیج اینستاگرام mazrae_khone انجام میگیرد دفتر مرکزی واقع در تجریش‌

قیمت: توافقی
2 روز پیش
عسل سبلان

عسل سبلان

تهران

عسل سبلان طبیعی. شیری عسل از موم گرفته شده .کیلویی 60 تومان .اسلامشهر

قیمت: 60,000 تومان
3 روز پیش
تخم یا شفیره مورچه

تخم یا شفیره مورچه

تقاضای خرید

تهران

به مقداری تخم یا شفیره مورچه که تازه باشد یعنی خشک نشده باشد جهت انجام آزمایش علمی نیازمندم، هزینه نیز فوری و نقدا پرداخت میگردد. با تشکر

قیمت: توافقی
4 روز پیش
محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی

فارس

سلام محصولات گوجه فرنگی . ملون و هندوانه .پیاز .سیب زمینی. هویج و کدو و بادمجان با حجم بالا فروش

قیمت: توافقی
6 روز پیش
محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی

فارس

سلام محصولات عمده . کدو . بادمجان . هویج . لیمو ترش . و هندوانه . وملون فقط برای صادرات

قیمت: توافقی
6 روز پیش
کندوی زنبور

کندوی زنبور

تهران

تعداد ۵ کندوی حدود ۶ قاب به بالا ، ملکه اردیبهشت امسال با تخم ریزی عالی ،نژاد هیبرید ، بسیار ارام ، حدود یک الی دو کیلو عسل و گرده دارد ، بدون هیچ مزاحمتی برای بقیه براحتی می توانید روی حیاط یا پشت بام نگه دارید . فروش یکجا ، اموزش رایگان نیز داده می شود .

قیمت: 525,000 تومان
1 هفته پیش
فروش کود و محصوللت

فروش کود و محصوللت

تهران

سلام انواع کودها و گوگردها و سولفات و سایر محصولات کشاورزی

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
برداشت کرتی پیاز و سیر

برداشت کرتی پیاز و سیر

اصفهان

دستگاه پیاز کن نو

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
استندگل دکوراسیون

استندگل دکوراسیون

اصفهان

ساخت انواع استند گل و گلدان چوبی و دکوراسیون داخلی، گرین وال

قیمت: 350,000 تومان
1 هفته پیش
عسل طبیعی قزوین

عسل طبیعی قزوین

تهران

این عسل از باغات قزوین و 100درصد طبیعی

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
نهال انگور بلک سیدلس black see

نهال انگور بلک سیدلس black see

سمنان

نهال انگور بلک سیدلس (black seedless) یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم میشود. درباره انگور بلک سیدلس black seedless انگور بلک سیدلس جزو ارقام تجاری کشور امریکا محسوب میشود. از جمله ویژگی های خاص این رقم انگور وارداتی؛ پر باربودن و در عین حال زود بارده بودن آن است. از طرف دیگر، انگور بلک سیدلس که انگور میان رس به شمار میرود؛ در مقابل سرما و افات و بیماری ها نیز مقاومت ویژه ای دارد. مقاوم بودن این انگور سیاه بیدانه به سرمای بهاره، باعث شده تا در سالهای اخیر مورد استقبال کشاورزان و باغداران زیادی قرار بگیرد. میوه انگور black seedless به رنگ بنفش تیره بوده و گزینه بسیار خوبی برای صادرات و تهیه مویز (ممیز) به شمار میرود. البته این انگور برای مصرف تازه خوری نیز مناسب است.

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
نهال انگور کریمسون crimson see

نهال انگور کریمسون crimson see

سمنان

نهال انگور کریمسون سیدلس (Crismon seedless) یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم می‌شود. درباره انگور کریمسون crimson انگور کریمسون (Crismon seedless) انگوری دیررس به شمار می‌رود. این انگور بیدانه، حبه هایی به وزن ۳-۴ گرم، به شکل تخم مرغی کشیده و به رنگ قرمز دارد که ضخامت پوست آن، متوسط و گوشت تقریباً سفت است. خوشه های انگور کریمسون به شکل مخروطی، نیمه فشرده با میانگین وزن نیم کیلوگرم میباشد. این انگور یکی از مهمترین ارقام انگور رومیزی کالیفرنیا است. انگور ایمپرور یکی از والدین این انگور دو رگ می‌باشد. در سالهای اخیر برخی از ارقام خارجی نظیر فلیم سیدلس، پرلت، ایمپرور، کاردینال، موسکات، بیوتی سیدلس، سوپریور بلاک سیدلس، کیوهو، فیلتر و تعدادی از ارقام کشور روسیه توسط بخش باغبانی موسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر به کشورمان وارد و جهت بررسی سازگاری در استان های قزوین، آذر بایجان غربی ، فارس و خراسان کشت شده اند.

قیمت: 29,900 تومان
1 هفته پیش
انگور فلیم سیدلسflame seedless

انگور فلیم سیدلسflame seedless

سمنان

نهال انگور فلیم سیدلس یکساله به صورت گلدانی با کیفیت عالی همراه با مشاوره قبل و بعد از فروش در سایت مزرعه کارآفرینی تقدیم می‌شود. در ادامه با این انگور بیشتر آشنا می شویم. ------------------ انگور فلیم سیدلس، ازارقام تجاری و وارداتی و انگوری بیدانه، زود رس و با حبه های قرمز رنگ است. اندازه حبه های این انگور در اندازه کوچک به شکل گرد، با میزان قند مناسب، بافت گوشت ترد و دارای قابلیت حمل و نقل بالاست. این انگور از تلاقی بسیار پیچیده بین چند رقم در سال ۱۹۶۱ ایجاد شد. خوشه های این انگور به شکل مخروطی با اندازه متوسط است. حبه های این انگور به خوبی در اثر مصرف جیبرلین و یا حلقه برداری درشت می شوند. پوست میوه این رقم در زمان رسیدن به رنگ قرمز تند و در مرحله رسیدگی بیشتر، به رنگ سیاه متمایل می شود و به این دلیل بسیار مناسب برای مصارف تازه خوری در طول مدت طولانی است. ------------------------- شایان ذکر است انگور فلیم سیدلس به آب هوای مرطوب متحمل است و برای تولید مناسب باید هرس کوتاه انجام گیرد. یکی از جهش های مهم این رقم انگور( Alborz) است که به صورت تجاری در ایالت ایداهو آمریکا تولید می شود. ------------------------------------- انگورهای بلک سیدلس (سیاه بدون دانه)، روبی سیدلس، تامسون سیدلس و کریسمون سیدلس از دیگر انگورهای این خانواده هستند.

قیمت: 9,990 تومان
1 هفته پیش
نهال گل محمدی

نهال گل محمدی

سمنان

نهال گلدانی گل محمدی (گلدان نایلکسی) --- نهال دوساله ---- ارتفاع نهال نیم متر (از کف زمین) ---- گونه 60 پر دمشقی ---- گل گلاب، اسانس و خشک کردن ---- ارسال از شاهرود ---- گل محمدی یا گل سرخ نام نوعی گل رز است که از آن گلاب می‌گیرند. این گونه از رز مقاومت بالایی در مقابل کم‌آبی دارد و در شهرهای بزرگ نیز به خوبی رشد می‌کند. گل محمدی درختچه ای خزاندار و بومی رشته کوه‌های ایران مرکزی و البرز است. گل محمدی از دیرباز در ایران کشت می‌شده‌ است ولی از آنجایی که عصاره و گلاب آن از دمشق به اروپا می‌رفته اروپاییان آن را رز دمشقی نیز می‌نامیدند. بخش های قابل مصرف گل محمدی، گل و غنچه خشک یا تازه آن است. پیشینه پرورش گل محمدی مربوط به دوران هخامنشی و در استان فارس برمی گردد که در دوران صفویه به کوهپایه‌های کاشان برده شد. در سال‌های اخیر، کشت گل محمدی با توجه به مزایای خاص آن در نقاط مختلفی از کشور انجام شده است. گل محمدی درختچه‌ای است پرپشت، دارای خارهای ریز، زیاد و فشرده، پهن، قلابی شکل و یکنواخت. گل‌های رز دمشقی صورتی رنگ، پُرپَر و معطر بوده که گاهی نیز سرخ رنگ است.این نوع گل سرخ به نظر می‌رسد که نوعی دو رگه ثابت ‌باشد. گلبرگهای آن رنگ صورتی روشن یا سفید دارد. گل محمدی دارای آستانه تحمل بالا نسبت به شرایط بد محیطی و کیفیت بد آب و خاک بوده و از این نظر یک کشت کاملا اقتصادی به حساب می آید. نیاز آبی کم نهال گل محمدی باعث می شود کشاورزان با میزان آب کمتر، سطح بیشتری را زیر کشت برده و عملکرد اقتصادی تری داشته باشند.

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
تولید و عرضه کودهای گرانول(بلا

تولید و عرضه کودهای گرانول(بلا

تهران

-کمپوست گرانول -گوگرد گرانول -روی گرانول -سوپر فسفات ساده -اوره با پوشش گوگردی...

قیمت: توافقی
1 هفته پیش
یونجه

یونجه

كرمانشاه

محصول زراعی یونجه بسته بندی شده جهت مصارف دامی تلفن تماس 09188331814

قیمت: 2,000 تومان
2 هفته پیش