صفحه ورود به حساب کاربری چارپا

شماره همراه شما


رمز عبورمرا به خاطر بسپار

کد امنیتی عوضش کن!

رمز عبور خود را فراموش کرده ام!


مرتب سازی
ترتیب
موقعیت
پک ضدکولیک

پک ضدکولیک

تهران

پک ۱۰ضدکولیک جهت بهبود کولیک های شایع

قیمت: 10,700,000 تومان
3 ماه پیش
هلشتاین سمینتال

هلشتاین سمینتال

كردستان

ما برای شما بهترین گوساله های سمینتال، هلشتاین، بروان سوئیس ، دو رگه و اصیل با بهترین ضریب تبدیل را از بوکان، مریوان و سقز جمع می کنیم و ارسال می کنیم ۰۹۳۰۰۳۰۶۸۷۷ ۰۹۳۸۴۱۲۹۴۳۹ مهندس شاهی کارشناس علوم دامی

قیمت: توافقی
9 ماه پیش
شیر خام درب گاوداری روزی ۹۰۰کی

شیر خام درب گاوداری روزی ۹۰۰کی

تهران

فروش شیر برای لبنیاتی ها

قیمت: 16,500 تومان
11 ماه پیش
خوراک دام یونجه کاه کنسانتره..

خوراک دام یونجه کاه کنسانتره..

تهران

پخش انواع نهاده های دامی جو یونجه کاه کنسانتره بلوط نان خشک کلش و ...

قیمت: توافقی
1 سال پیش
تحویل روزانه ۲۰۰۰ لیتر شیر گاو

تحویل روزانه ۲۰۰۰ لیتر شیر گاو

تهران

توضیحات بیشتر تماس لطفا

قیمت: توافقی
2 سال پیش
گوساله سیمینتال فروشی

گوساله سیمینتال فروشی

تهران

۲۴ راس گوساله سیمنیتال میانگین وزن ۴۵۰ تا ۵۰۰ کیلو هم کیلویی و هم سرما فروخته میشود ۰۹۱۹۸۸۹۶۵۰۷

قیمت: توافقی
2 سال پیش
کود گاوی و گوسفندی

کود گاوی و گوسفندی

قزوین

هر ماشین بنز تک کود در مقصد یک ملیون پانصد هزار تومان

قیمت: 1,500,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار مدیریت دام سبك

نرم افزار مدیریت دام سبك

اصفهان

نرم افزار دام سبك مدیران به طور ويژه براي بز و گوسفند تهيه شده و اين امكان را فراهم نموده، كليه عمليات ثبتي از جمله سيدرگذاري، تلقيح، زايش و ديگر عمليات براي بز و گوسفند را ثبت و به راحتي گله را كنترل و مديريت نمود. علاوه ¬براين، ثبت اطلاعات شجره اي و اصلاح ن‍ژادي و ترسيم نمودار شير براي دام هاي سبك از جمله قابليت هاي اين نرم افزار است. به طور كلي نرم افزار شامل دو بخش عمليات و مديريت مي¬باشد كه هر كدام از دو گروه مورد نياز را مي توان انتخاب نمود. نرم افزار دام سبک شامل سه نسخه (200 راس _ 400 راس _نا محدود ) میباشد . قیمت ارائه شده در سایت چارپا نسخه نامحدود میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.m88.ir یا باشماره های مندرج در سایت در تماس باشید.

قیمت: 16,550,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار قيمت تمام شده

نرم افزار قيمت تمام شده

اصفهان

نرم افزار قيمت تمام شده مديران تنها نرم افزار قيمت تمام شده محصولات دامي مي باشد كه كاملا با استاندار 26 كشاورزي منطبق بوده و با سرعت بالا مي تواند علاوه بر محاسبه بهاي تمام شده نقاط ضعف و مشكلات گله را به صورت دقيق نمايش دهد.همچنين محاسبه دارايي توليد، استهلاك، مواد( كار - مواد - سربار) و دهها آيتم ديگر را به صورت اتوماتيك انجام مي دهد. نرم افزار قيمت تمام شده مديران عملکرد بخش تولید را به ریال تبدیل و بار ریالی عملکرد یک دامداری را طی یك دوره مشخص با اعداد و ارقام بیان مي كند. در حقيقت نرم افزار بهاي تمام شده اين امكان را براي كاربران فراهم آورده تا با محاسبه بهاي كليه محصولات دامداري با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد و صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره، به تصمیم گیری های مدیریتی كمك نمايد. قیمت ارائه شده در سایت چارپا مربوط به قیمت تمام شده گاو شیری میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مدیران www.m88.ir و یا با شماره های مندرج در سایت چارپا با ما در ارتباط باشید .

قیمت: 19,750,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار تغذيه

نرم افزار تغذيه

اصفهان

تغذیه به عنوان يكي از مهمترین مسائل دامپروری است. تغذیه دام از نظر اقتصادي و فیزیولوژیکی مهمترین نقش در امر پرورش داشته و حدود 70 درصد هزینه های یک دامداری را به خود اختصاص مي دهد. لذا با مدیریت و کنترل مصرف خوراک می توان در کاهش هزینه های دامداری نقش بسازی ایجاد نمود. نرم افزار تغذیه دام مدیران قابلیت ثبت کلیه مقادیر کنسانتره ها، خوراک ها، مقدار افت خوراک و ثبت جیره مصرفی برای هر رده دامی را فراهم آورده و با محاسبه مبالغ خوراك هر رده دامي امکان بررسی مصرف خوراک هر رده دامي برای دامداران را فراهم كرده است.

قیمت: 10,400,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار شبيه سازي رايان

نرم افزار شبيه سازي رايان

اصفهان

شبيه ساز نرم افزاري است كه با استفاده از ديتاهاي موجود ، شروع به تحليل مي كند و سعي ميكند خط آينده را ترسيم كند . اما به كاربر اجازه مي دهد كه زاويه حركت خط را تعيين نمايد . رايان نرم افزاري است كه براي شبيه سازي اطلاعات گاوداري ساخته شده است و علاوه بر قدرت پيشبيني وقايع آينده ، آنها را بصورت عيني هم نمايش مي دهد .

قیمت: 16,560,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار پرواربندي

نرم افزار پرواربندي

اصفهان

نرم افزار پرواربندی با هدف ثبت، کنترل و مدیریت کلیه اطلاعات مربوط به فرایندهای کار، مواد و سربار در مجموعه های پرواربندی دام سبک و سنگین طراحی گردیده است. روند ورود اطلاعات به نرم افزار شامل تعاریف پایه مانند تعریف نژاد، فروشندگان دام، دلال ها، گروه هزینهها، تعریف هزینه ها، خریداران دام و بازهای ترکیب گله سفارشی می باشد. قدرت بالای این نرم افزار در عین سادگی عملکرد باعث گردیده است که بسیاری از شرکتهای بزرگ در این رشته از این نرم افزار استفاده نمایند . این نرم افزار قابلیت ارائه گزارشهای زیادی از جمله مقایسه سودآوری اطلاعات نژادها (حتی به تفکیک جنسیت ) ، تحلیل وزن کشی ، تحلیل هزینه ها و قیمت تمام شده را دارد . گزارش های جدید در این نرم افزار از مرکز دانلود قابل دریافت است .

قیمت: 8,280,000 تومان
2 سال پیش
نرم افزار مديريت گاوشيري

نرم افزار مديريت گاوشيري

اصفهان

نرم افزار مدیریت گاو شیری که با نام مدیران شناخته می شود در 20 سال گذشته مورد اعتماد و همراهی شرکتها و هلدینگ های بزرگ ایران بوده است و بصورت جامع برای انواع نژادهای گاو شیری تولید شده است. قابلیت های این نرم افزار را به دوبخش می توان تقسیم نمود قابلیت های عمومی نرم افزارهای این گروه همانند پروتکل های تولید مثلی و عادی ، حرکت در شجره با مشخصات کامل، عملیات تولید مثلی ، محاسبات تخصصی دامپروری ، تعریف هر نوع خروجی ، تقویم، یاداشت، تعمیر اتوماتیک اطلاعات ، خطایابی اطلاعات ، شاخصهای مدیریت و ترکیب گله ، شیر تولیدی روزانه ، گروه بندی دالخواه دامها ، علامت گذاری و بسیاری امکانات دیگر قابلیت های اختصاصی همانند محاسبه شیر 305 پیش بینانه ، توسعه توسط کاربران، قابلیت اتصال به شبیه ساز رایان نرم افزار قیمت تمام شده گاو شیری تغذیه نرم افزار های تخصصی سم چینی ورم پستان برای این نرم افزار بصورت مداوم گزارش های تحلیلی تهیه و بصورت رایگان در مرکز دانلود قرار داده می شود . نرم افزار مدیریت گاو شیری در سه نسخه (200 راس _ 400 راس _ نامحدود ) قابی ارائه میباشد. قیمت درج شده در سایت چارپا نسخه نامحدود میباشد. برای کسب اطلاعانت بیشتر به سایت www.m88.ir و یا به شماره های درج شده در سایت مراجعه فرمایید.

قیمت: 23,650,000 تومان
2 سال پیش
خوراک دام وطیور ،مکمل غذایی

خوراک دام وطیور ،مکمل غذایی

مرکزی

فروش و عرضه کلیه محصولات خوراک دام و طیور در حجم های تنی با تضمین بهترین کیفیت محصول و قیمت در سطح منطقه ارسال و صادرات به تمامی نقاط کشور و آسیا تضمین بهترین محصولات خوراک دام و طیور

قیمت: توافقی
2 سال پیش
گوشت میش

گوشت میش

تهران

مقدار 22 تن گوشت میش منجمد آماده فروش می باشد ران 7.5 تن سردست 4.5 تن قلو گاه 3.5 تن گردن 1.7 تن راسته 1.4 تن دنبه 530 کیلوگرم دنبالیچه 100 کیلوگرم فی 90.000 تومان

قیمت: 90,000 تومان
2 سال پیش
مگاباف

مگاباف

اصفهان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمائید . ۰۹۱۳۸۳۳۵۵۲۰

قیمت: توافقی
3 سال پیش
X

هر هفته هدایای ویژه، خبرهای ویژه و مشارکت در حمایت از حیوانات بی سرپرست